Nasi specjaliści do Państwa dyspozycji.

Tutaj znajdą Państwo osobę kontaktową dla każdego zagadnienia:

Osoba kontaktowa - sprzedaż

Polska, kraje nadbałtyckie

Jarosław Górka
+48 602468855
j.gorka@schwarte-group.com

Białoruś, Rosja

Robert Nowak
+48 695422455
r.nowak@schwarte-group.com

Ukraina

Alexander Dundal
+38674634151
uadundala@gmail.com

Republika Czeska, Słowacja, Węgry

Jan Moravek
+421903708011
jan.moravek@arba-processing.com

Rumunia, Bułgaria, Mołdawia

Advanced Transport & Processing Solutions S.R.L.
+40 (0) 722555053
Pascal.Civati@arba-processing.com

Europa Zachodnia Zentralnie

Ferdinand Hartmann
+49 (0) 25729603011
+49 (0) 1728980871
ferdinand.hartmann@arba-processing.com

Niemcy

Niemcy Północne i Zachodnie, Belgia, Holandia, Luksemburg
Wolbert Wilhlem
+49 (0) 25729603081
+49 (0) 1728980890
wilhelm.wolbert@arba-processing.com



Niemcy Wschodnie

Hans-Jürgen Scholze
+49 (0) 2572960300
+49 (0) 1728980899
hans-juergen.scholze@arba-processing.com


Niemcy Południowe
Kestler Joachim
+49 (0) 2572960300
+49 (0) 1728980886
joachim.kestler@arba-processing.com


Pojazdy do utylizacji odpadów
Hoffman Stephan
+49 (0) 25729603047
+49 (0) 1725341937
stephan.hoffman@arba-processing.com

Austria

Johann Grülnberger
+43 (0) 761274523-27
+43 (0) 6643920015
johann.gruelnberger@arba-processing.com

Szwajcaria

Jansky & Partner AG   
+41449343222   
info@jansky-partner.ch

Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja

INTERMATIC inženiring & consulting d.o.o.
+38614344414
info@intermatic.si eduard.pick@acautocroatia.hr

Cypr

CHRISTAKIS AGATHANGELOU LTD
+35722877822
anrip@agathangelou.com

Osoba kontaktowa - serwis

ARBAprocessing Emsdetten

Schwarte Jansky Gmunden

Schwarte Milfor Koszalin