SCHWARTE GROUP jest dachem marek SCHWARTE JANSKY i SCHWARTE PROCESSING, które obejmują całe spektrum transportu, analizy, przechowywania i przetwarzania płynnej żywności i substancji. W naszych zakładach w Niemczech, Austrii i Polsce produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla przemysłu mleczarskiego, farmaceutycznego/kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Nasze usługi obejmują doradztwo/planowanie, projektowanie i produkcję indywidualnych rozwiązań.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych osób do naszego zakładu w Koszalinie na stanowisko:

SPAWACZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykonywanie, spawanie elementów, rur i konstrukcji ze stali nierdzewnej
  • wykonywanie prac ślusarskich
  • obsługa urządzeń pomocniczych (wiertarki, szlifierki, piły tarczowej, itp.)
  • finalna kontrola jakości obrabianych detali

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie min. zawodowe, kierunkowe
  • posiadanie stosownych uprawnień spawalniczych nr 141 - TIG
  • doświadczenie pracy w wyuczonym zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie 3000 PLN – 5000 PLN/ brutto miesięcznie
  • atrakcyjny system premiowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • prace w stabilnej międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

BRZMI CIEKAWIE?

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: career@schwarte-group.com

TWOJA OSOBA DO KONTAKTU

Katarzyna Kolisz
Dział Personalny Schwarte Group

career@schwarte-group.com